O nás

Naša firma sídli v Zelenči pri Trnave, je na našom trhu od roku 1999. Od toho roku vystupovala pod súkromným menom Dušan Krajčovič. Od roku 2013 vystupujeme pod menom KLM Drilling s.r.o. . V úplných začiatkoch sme sa zaoberali vŕtaním studní a podvrtávaním cestných komunikácií. Od roku 2006 sa zaoberáme iba vŕtaním a prehlbovaním studní po kompletné zapojenie rozvodov až do domu „Studne na klúč“. Výhoda našich vrtných súprav je že to dokážeme RÝCHLO a ČISTO! Ani vrty pre tepelné čerpadlá pre nás niesu problém. Okrem vŕtania ponúkame ponorné čerpadlá značky STAIRS Pump od slovenskej spoločnosti Aquamonts v rôznych prevedeniach a parametroch. Od samostatného ponorného čerpadla až po Kompletný set s frekvenčným meničom. V našej ponuke máme aj PVC(plastové) studničné šachty priem. od 60cm do 120cm.

Naším hlavným zameraním je Vŕtanie Studní a vrtov pre Tepelné Čerpadlá. Dosah našich služieb je po celom Západnom a Strednom Slovensku.

Na vŕtanie používame vrtnú súpravu HSV 255 a Pride Titan Compact 80. Vŕtame do všetkých druhov hornín. Maximálna hĺbka vŕtania 100m. Najväčšou výhodou našich vrtných súprav sú ich rozmery. Na prechod do domu stačí 160cm široká bránka. Vŕtame priemer vrtu 200mm a zabudovávame certifikovanú modrú studničnú rúru priem. 125-140mm. Cena za bm vrtu záleží od lokality a terénu. Cena za bm vrtu: od 80€. V cene je zahrnutá doprava(pri vrtnej súprave Pride Titan Compact 80), PVC rúry, vyvŕtanie, obsyp a prečerpanie studne.

Ak máte záujem o naše služby neváhajte nás kontaktovať všetky údaje najdete v sekcii Kontakt alebo jednoducho vyplňte formulár Cenová Ponuka. Prajeme príjemný zvyšok dňa.