Vŕtanie Studní

Tel.č.: 0949 765 822

Na vŕtanie studní používame vrtnú súpravu HVS 255(šírka 170cm) a Pride Titan Compact 80(šírka 155cm) .

Vŕtame do piesočných, ílových, štrkových či kamenistých podlaží s maximálnou hĺbkou do 100m. Aby sme mohli studňu u vás zrealizovať potrebujeme len 160cm široký prechod. Naše vrtné súpravy sa pohybujú pomocou gumených pásov vďaka ktorým nehrozí poškodenie chodníkov u vás doma. V minulosti sme sa presúvali po rôznych druhoch chodníkov (napr. epoxidový kameninový chodník) a všetko prebehlo bez poškodenia.

Používame tri metódy vŕtania:

Suché vŕtanie: (max. do hĺbky 30m)


Vŕtanie výplachom: (max. do hĺbky 100m, toto vŕtanie sa používa na miestach kde nestačí suché vŕtanie. Viac info po tel. alebo E-mail)


Vŕtanie vzduchom (max. do hĺbky 100m, toto vŕtanie sa používa do tvrdých terénov : skala, pieskovec atd.)


Cena za kompletizáciu vŕtanej studne sa odvíja od podlažia a účtuje sa v bežných metroch(bm). Naše ceny sa pohybujú od 80€ za bm. V cene je zahrnuté vyvŕtanie, vloženie certifikovanej PVC rúry na pitnú vodu, obsypanie štrkom, odkalenie studne našim čerpadlom do čistej vody, ktoré je spojené s čerpacou skúškou. Ak chcete studňu na komplet („studňu na kľúč“) tak ste na správnom mieste. K studni dodávame po dohode studničné PVC šachty, ponorné čerpadlá Aquamonts v setoch aj s Frekvenčným meničom alebo inteligentom a samozrejme vám to všetko aj zapojíme až do domu. (Viac v sekcii Ponorné čerpadlá alebo PVC Šachty). Ak máte nejaké otázky neváhajte nás kontaktovať!